قیمت پیچ و رولپلاک نما به موارد زیر بستگی دارد:

1) عرض سنگ

سنگهایی که عرض ۴۰سانتی متری و نما ی صاف دارند همچنین ابزاری در آنها استفاده نشده است با قیمت هر متر مربع حدود ۶هزار تومان پیچ و رولپلاک میشوند.

سنگهایی که عرضشان از 20 سانتی متر کمتر و از 10 سانتی متر بیشتر است به دلیل اینکه تعداد پیچ و رولپلاک مصرفی را بالا میبرند قیمت پیچ و رولپلاک هر متر مربع آن ها حدود 10 هزارتومن میشود.

سنگ هایی با برش 10 سانتی متری که به شکل نواری در دور تا دور ساختمان کشیده میشوند،همچنین نماهای رومی، دارای قاب پنجره و سینه کفتری و ستونهای متعددمیتوانند قیمت پیچ و رولپلاک نما را تا هر متر مربع 13 هزارتومان بالا ببرند.

انواع پیچ و و رولپلاک نما

2) پنجره و بالکن

وجود پنجره و بالکن در نمای ساختمان میتواند هزینه پیچ و رولپلاک نما را کاهش دهد.

نحوه کار راپل کار بر روی ساختمان

3)تعداد طبقات

معمولا هزینه طبقات برای ساختمان هایی که تا 5 طبقه دارند به صورت عادی بالا میرود اما ساختمان های 6 طبقه و بلند تر به دلیل استفاده از ابزار و تجهیزات خاص برای کار و ایمنی نیازمند صرف هزینه بیشتر خواهند بود.

پیج و رولپلاک سنگ گرانیت

4) دسترسی آسان و عرض ساختمان

نحوه دسترسی به ساختمان و شکل قرار گیری آن بین ساختمان های دیگر و در خیابان میتواند بر روی قیمت پیچ و رولپلاک نما تاثیرگذار باشد.

در کل میتوانید با تماس با ما و درخواست مشاور برای بازدید ساختمان قیمت را دقیقا از ما بگیرید یا با تکمیل فرم برآورد قیمت به قیممت تخمینی تنها با پاسخ دادن به 3 سوال در 30 ثانیه برسید!!

قیمت پیچ و رولپلاک نما- هزینه پیچ و رولپلاک نما- تعرفه پیچ و رولپلاک نما

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *